Bugun...

"AYTEK��N KAYA" İLE İLGİLİ HABERLER

Geçtiğimiz hafta dünya ikinciliği derecesi elde eden milli sporcu Aysun Akay’ın başarısı ile gururlanan İncirliova’ya bi..
İncirliova, konforlu yollara kavuşuyor
İncirliova’da belediye ekipleri, vatandaşın kolay, konforlu ve güvenli şekilde ulaşım sağlaması için yoğun tempoda yol y..
 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMLARI TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞME KARARI ALDI
OKUL ÖNCESİ EĞİTİM SEKTÖRÜNE HİZMET ETMEK İÇİN KURULMUŞ DERNEKLER, ÇALIŞMALARINI TÜM TÜRKİYE'YE YAYMAK İÇİN TEK ÇATI ALT..
Çerçioğlu’ndan Kaya’ya Destek
Geçtiğimiz hafta haciz ve icra işlemleri nedeniyle hasta taşıma hizmeti veren araçlarına el konulan İncirliova Belediyes..
İncirliova Belediye Başkanı Kaya: Larva mücadelemiz sürüyor
İncirliova Belediyesi vatandaşların rahat bir yaz mevsimi geçirebilmesi için sivrisinek ve zararlı haşerelere karşı ilaç..
İncirliova Deve Sucuğuna “Coğrafi İşaret” Tescili
Ege’nin geleneksel lezzetlerinden İncirliova Deve Sucuğu; Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan coğrafi işaret tescil onayı a..
Aytekin Kaya: “Daha yeşil bir İncirliova için var gücümüzle çalışıyoruz
İncirliova Belediyesi, 21-26 Mart Orman Haftası dolayısıyla 400 fidanı toprakla buluşturdu.
İNCİRLİOVALI EV HANIMI FADİME DÖNMEZ'İN YAZIP YÖNETTİĞİ, MADDE BAĞIMLILIĞI, KADINA YÖNELİK ŞİDDET VE İŞ GÜVENLİĞİ KONULA..
DEVECİ BAŞKANDAN BASIN MENSUPLARINA DEVE SUCUĞU İKRAMI
İNCİRLİOVA BELEDİYE BAŞKANI AYTEKİN KAYA, AYDIN BASIN MENSUPLARIYLA 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE..
BAŞKAN KAYA, ENGELLİ ANNELERİ ZİYARET ETTİ
İNCİRLİOVA BELEDİYE BAŞKANI AYTEKİN KAYA, ENGELLİLER HAFTASI VE ANNELER GÜNÜ'NÜN AYNI HAFTAYA RASTLAMASI NEDENİ İLE, İLÇ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI