Bugun...


ADÜDERGİ'nin İkinci Sayısı Çıktı
Tarih: 27-06-2022 16:28:31 Güncelleme: 27-06-2022 16:28:31 + -


Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinin hazırladığı ADÜDergi’nin ikinci sayısı yayınlandı.

facebook-paylas
Tarih: 27-06-2022 16:28

ADÜDERGİ'nin İkinci Sayısı Çıktı

 

İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinin hazırladığı derginin Genel Yayın Yönetmenliğini Doç. Dr. Ali Emre Dingin, Yazı İşleri Müdürlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Hicabi Arslan, editörlüğünü ise Öğretim Görevlisi Aslıhan Topal, Araştırma Görevlisi Samet Akveran ile Dilan Azizoğlu, Gamze Doğan ve Atakan Başpehlivan üstlendi.

Gazetecilik bölümü son sınıf öğrencilerinin ders kapsamında yapmış olduğu haberlerin yayınlandığı ADÜDergi'de; kültür-sanattan bilim ve teknolojiye, spordan sağlığa, araştırma haberden öğrenci söyleşilerine kadar birçok haber yer aldı.

Gazetecilik Bölümü öğrencilerinin yapmış olduğu haberler aynı zamanda Öğrenci Uygulama Haber sitesi olan e-gztADÜ’de ‘gzt.adu.edu.tr’ linki üzerinden yayınlanacak. Ayrıca derginin sosyal medya hesapları olan instagram, twitter ve facebook adresi olan @egazeteadu adresinden haberlere ulaşabilirsiniz.

Öğrenciler ADÜDergi'de yayınlanan haberleri ve dergi tasarımını TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması ve Genç İletişimciler Yarışması gibi birçok yarışmaya gönderebilecek. ADÜ matbaasında basılan derginin her sayısı dönem sonu olacak şekilde yılda iki sayının çıkarılması planlandı.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI